Wydrukuj to Stronę

Zarejestrowane drużyny

Sumo

  1. Faza na bolcu – Politechnika Białostocka
  2. Trzy razy tak – Politechnika Białostocka
  3. Niecna Kuna – Politechnika Białostocka
  4. Rzezimieszek 2 – Politechnika Białostocka, Wydział Mechaniczny

miniSumo

  1. Lazy People – III LO w Białymstoku
  2. Endrjuids – Politechnika Białostocka, Wydział Mechaniczny
  3. ROBOILO - ILO Gdańsk
  4. Haker3 – PG 13 w Białymstoku

LEGO Sumo

  1. Lazy People – III LO w Białymstoku
  2. Kajtki – Politechnika Warszawska
  3. ASP1 – Akademicka Szkoła Ponadgimnazjalna w Łomży
  4. Abaddon – Politechnika Białostocka, Wydział Mechaniczny
  5. GNUSMAS – Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach
  6. RYSIU – Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach
  7. ROBOILO - ILO Gdańsk
  8. GRIK – Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
  9. DżejDżeje – Politechnika Białostocka, Wydział Mechaniczny
  10. ELEKTRON – Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku
  11. Gorath
  12. AVENGERS  – III LO Białystok
  13. SP19 – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Białymstoku
  14. METRON II – Politechnika Białostocka, Wydział Elektryczny
  15. METRON III – Politechnika Białostocka, Wydział Elektryczny
  16. METRON IV – Politechnika Białostocka, Wydział Elektryczny
  17. Szybcy i wściekli – Politechnika Białostocka
  18. ElektroRob – Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku
  19. Loi paansa nappaimistolla – III LO Białystok
  20. Obszar XYZ – Uniwersytet Warmińsko-mazurski

Linefollower

  1. KNE – Koło Naukowe Elektroników – Politechnika Białostocka, Wydział Elektryczny
  2. SKaNeR dywizja 1, Robot Patologiczna Patrycja – Politechnika Łódzka
  3. Schmetterlinge –  III LO Białystok
  4. SKaNeR dywizja 2 – Politechnika Łódzka
  5. SKaNeR dywizja 3 – Politechnika Łódzka
  6. CarpeDirectum - Politechnika Białostocka, Wydział Elektryczny
  7. Dywizjon SKANERA 3 – Politechnika Łódzka
  8. F.T.L. Faster Than Line – Politechnika Białostocka, Wydział Elektryczny
  9. SKaNeR dywizja 1, Robot Jurna Justyna – Politechnika Łódzka
  10. KNE PRO – Koło Naukowe Elektroników – Politechnika Białostocka, Wydział Elektryczny

Dekarz

  1. Lazy People – III LO w Białymstoku
  2. GRIK – Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
  3. Dziobot
  4. Schmetterlinge –  III LO Białystok
  5. AVENGERS  – III LO Białystok
  6. METRON I – Politechnika Białostocka, Wydział Elektryczny
  7. ROBOILO - ILO Gdańsk
  8. JacekPlacek2.0 – Politechnika Białostocka
  9. Loi paansa nappaimistolla – III LO Białystok
  10. Obszar XYZ – Uniwersytet Warmińsko-mazurski

Micromouse

  1. SKaNeR dywizja 1, Robot Lubieżna Lukrecja – Politechnika Łódzka
  2. Schmetterlinge –  III LO Białystok
  3. SKaNeR dywizja 1, Robot Zuchwała Zuzanna – Politechnika Łódzka
  4. Aby do mety ©
  5. RKB PB – Politechnika Białostocka, Wydział Elektryczny
  6. Dead Mouse – Politechnika Białostocka, Wydział Mechaniczny

Freestyle

  1. AVENGERS  – III LO Białystok
  2. Optimus – Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w Białymstoku
  3. NXT – Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w Białymstoku
  4. Carbot – Gimnazjum Sportowe nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim, Katolicki Uniwersytet Lubelski w Lublinie

Permalink do tego artykułu: http://eastrobo.pl/eastrobo-2014/zarejestrowane-druzyny/